Większość kobiet marzy o zmysłowych i kształtnych ustach, dla których muśnięcie jedynie błyszczykiem jest już wystarczającym makijażem. Niestety nie zawsze natura obdarza nas ich doskonałą wielkością i kształtem. Na szczęście możemy jej pomóc wybierając zabiegi powiększające i modelujące usta wykorzystujące kwas hialuronowy, które zapewnią naturalny wygląd i długotrwały, subtelny efekt. 

NA CZYM POLEGA ZABIEG?
W dolną i górną wargę lekarz podaje odpowiednio dobraną ilość kwasu hialuronowego tak, by uzyskać pożądany kształt. Warto przy tym pamiętać, że zasadą medycyny estetycznej jest podkreślenie naturalnego piękna a zabieg ma korygować i upiększać bez efektu „sztuczności i przerysowania”.  Po aplikacji preparatu lekarz dokładnie masuje wargi, by rozprowadzić tym samym preparat i wymodelować pożądany kształt ust. 
 
DLA KOGO JEST ZABIEG?
Dla wszystkich osób bez względu na wiek, które nie są zadowolone z kształtu ust, mają nieharmonijną linię warg, i których problemem są pozbawione elastyczności oraz objętości usta.
 
JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY?
Rezultaty  zabiegu są natychmiastowe, ale na finalne efekty trzeba poczekać 2-3 dni – w tym czasie zazwyczaj mija niewielki obrzęk po iniekcji. Efekty utrzymują się kilka miesięcy, w zależności od indywidualnych predyspozycji, wieku czy też prowadzonego stylu życia.
 
CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?
Zabieg jest komfortowy przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Niewielki obrzęk ust zazwyczaj ustępuje po 2-3 dniach a właściwy, ostateczny kształt ust formuje się po około dwóch tygodniach od zabiegu.
 
NATURALNE EFEKTY ZABIEGÓW